MACIEJ GALLAS

tenor  oraz  pedagog wokalistyki

Moje motto:

      "Żywię głębokie przekonanie, że każdy człowiek jest w stanie poprawić parametry swojej emisji głosu. Wielki talent wokalny zdarza się stosunkowo rzadko- takiemu śpiewakowi niewiele potrzeba do osiągnięcia doskonałości; dobrze dobrany repertuar stopniowo go rozwija a odkrywanie właściwości i możliwości własnego głosu pod opieką pedagoga, buduje świadomość mistrzowskiego operowania warsztatem wokalnym. Pozostali "skazani są" na codzienną pracę nad sobą: pokonywanie kolejnych trudności, budowanie konstruktywnych nawyków działania, rozwijanie muzykalności. Dla takich wokalistów systematyczna praca z pedagogiem śpiewu jest niezbędną formą pracy.  Dla ludzi wytrwałych, zdeterminowanych i zmotywowanych nie istnieje limit osiągnięć. Obserwując na codzień, w jak wielkim zakresie może doskonalić się człowiek, dochodzę do wniosku, że wewnętrzna siła, wiara w siebie i wytrwałość determinują sukces"

M.G.         

Baza tłumaczeń:

Moim zamiarem jest zgromadzenie w jednym, łatwo dostępnym i otwartym dla każdego, miejscu BAZY TŁUMACZEŃ tekstów arii i pieśni obcojęzycznych.  

ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA:

 

 

 

 

 

Zapraszam do współtworzenia BAZY TŁUMACZEŃ. Jeśli jesteś autorem tłumaczenia i pragniesz podzielić się nim ze społecznością, to poproszę Cię o przesłanie tekstu na mój adres (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Tłumaczenie zostanie zamieszczone z uwzględnieniem informacji o autorze (również woli pozostania anonimowym). 

MENU:

      Biogram pl

      Biogram eng

      Nauka śpiewu

      Publikacje

      CD/DVD

      Filmy

      Galeria 

      Archiwum wydarzeń

      Kontakt